Genel Başkanımız Sayın Bedri YALÇIN, İzmir Kent Konseyi Toplantısına Katıldı

Genel Başkanımız Sayın Bedri YALÇIN, İzmir Kent Konseyi Toplantısına Katıldı

Şubat 3, 2024 0 Yazar: İZMİRTUMED

İzmir Kent Konseyi’nde İZMİRTUMED Komisyonu Üyesi Sayın Bedri Yalçın’ın Uyuşturucuyla Mücadele ve Eğitim Sunumu:

İzmir Kent Konseyi’nde bugün gerçekleşen toplantıda, İZMİRTUMED Komisyonu üyelerinden Sayın Bedri Yalçın, uyuşturucunun zararları ve toplum üzerindeki etkileri konusunda detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Sayın Yalçın’ın sunumu, uyuşturucunun bireyler üzerindeki fiziksel, zihinsel ve sosyal sağlığa olan olumsuz etkilerini açıkça ortaya koydu. Gençler arasında yaygınlaşan kullanımın toplumda yarattığı tehlikelere vurgu yaparak, bilinçlendirme çalışmalarının önemini vurguladı.

İzmir’in uyuşturucuyla mücadele stratejileri ve eğitim çalışmaları da toplantıda ele alındı. Başkan Yalçın, İZMİRTUMED’in bu alandaki faaliyetlerine dikkat çekerken, İzmir’in uyuşturucuyla mücadelede öncü rolünü vurguladı.

Toplantıya, Ege Üniversitesi’nin önde gelen akademisyenleri de katılım sağladı. Prof. Dr. Adnan Yüksel Gürüz, Prof. Dr. Bahriye Gül Gün ve Dr. Burcu Bostancıoğlu, sunuma katkıda bulunarak, uyuşturucuyla mücadelede akademik destek verdiler.

Sayın Yalçın, katılımcılara duyarlılıkları ve işbirlikleri için teşekkür ederek, İzmir’in uyuşturucuyla mücadele ve eğitim konularındaki çabalarının önemini bir kez daha vurguladı. Bu toplantı, İzmir’in toplumsal refahına ve sağlığına yapılan bir katkının bir parçası olarak değerlendirildi.

Visited 85 times, 1 visit(s) today