Genel Sekreterimiz

Sayın Ruhi TIĞLI, Genel Sekreter

Genel Sekreterimiz Sayın Ruhi Tığlı, Burdur’un Çeltikçi ilçesinde doğmuş ve bu küçük ilçede geçirdiği ilk ve orta öğrenim yıllarının ardından Burdur şehir merkezinde lise eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Eğitim hayatına verdiği önem ve bağımlılıkla mücadele alanındaki ilgisi, daha sonraki kariyerinin temellerini atmıştır.

Genel Sekreterimiz Sayın Ruhi Tığlı, 2017 yılında Türkiye Bağımlılık İle Mücadele Eğitimi’ni başarıyla tamamlamış, bu alandaki bilgi ve farkındalığını artırmıştır. Eğitimine olan bağlılığı sayesinde 2021 yılında Üniversitede Sosyal Hizmetler okumaya başlamış ve 2023 yılına kadar bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirmiştir. Ayrıca, 2023 Eylül ayı itibariyle kendisini tekrardan geliştirmek amacıyla ikinci bir üniversitede eğitim almaya başlamıştır.

Genel Sekreterimiz Sayın Ruhi Tığlı, 1 Nisan 2022 tarihinden bu yana Derneğimizde çeşitli Ünvanlarda görev yapmış olmakla beraber 13 Ocak 2023 Tarihinde Genel Sekreter olarak atanmıştır ayrıca 14 Temmuz 2023 tarihinde alınan E-42023144-035-041350/2023 sayılı karar ile Bağımlılık İle Mücadele Merkezi Başkan Vekili olarak atanmış ve Genel Sekreterlik görevinin yanı sıra bu görevi de aktif olarak sürdürmektedir. Genel Sekreterimiz bu aktif olarak kullandığı bilgi ve becelerilerinin haricinde 2025 yılında kaymakamlık mesleğine adım atmak amaçlı “hukuk, iktisat, siyaset bilimi, kamu yönetimi ve ilgili alanları destekleyen üniversite sınava girecektir.

Genel Sekreterimiz Sayın Ruhi TIĞLI‘ya ait resmi sosyal medya hesapları

Facebook:@ruhitr15
Instagram:@softruhi
Twitter:@ruhisoft
Visited 573 times, 1 visit(s) today