Derneğimiz Ege Üniversitesi ve Polis Ekipleri İle Birlikte Çocukların Bayramını Kutladı.

Derneğimiz Ege Üniversitesi ve Polis Ekipleri İle Birlikte Çocukların Bayramını Kutladı.

Nisan 6, 2024 2 Yazar: İZMİRTUMED

Bu bayramda, İzmir Toplumsal Uyuşturucu İle Mücadele ve Eğitim Derneği önemli bir adım attı. Ege Üniversitesi ve birçok hayırseverin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlikte, toplamda 270 çocuğa hediye ulaştırdık. Dün düzenlenen etkinlikte 225 çocuğun sevincine ortak olduk. Özellikle, Ege Üniversitesi peyzaj mimarlık hocası Prof. Dr. Bahriye Gülgün ve öğrencilerinin destekleri büyük önem taşıdı.

Etkinlik sırasında çocuklar beklerken, tesadüfen oradan geçen Yunus Timleri, İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Yunus Timleri ATV’li Asayiş Polisleri çocukların fotoğraf çekinme isteğini geri çevirmedi. Daha sonra konak devriye ekipleri de gelerek çocuklarla fotoğraf çekildi.

Derneğimiz olarak Ege Üniversitesi’nin ve hayırseverlerin sağladığı destekle bu etkinliğin gerçekleştirilebilmesinin önemine dikkat çekiyoruz. Prof. Dr. Bahriye Gülgün ve öğrencileri Gül Karakol, Beyza Avşar, Melisa Ramazanoğlu, Berfin Budakçı, Fatma Kılınç, Gamze Çoban, Penbe Tartar, Berkay Şahan, Beril Çırakoğlu, Nil Kar Akçay ve Shams Tupal’a teşekkür ediyoruz.

Dernek olarak, eğitim ve mücadele alanında ortak çalışmalar yaparak toplumsal farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz. Ege Üniversitesi’nin ve destek olan herkesin katkılarıyla daha nice başarılı etkinliklere imza atacağımızı hatırlatmak isteriz.

Bu ramazan bayramında ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerine tebessüm getirebilmek için yapılan bu etkinliğin toplumda olumlu bir etki yarattığına inanıyoruz. Bu tür dayanışma ve yardımlaşma etkinliklerinin devam etmesini umut ediyoruz.

🔗 Detaylı bilgi için: www.izmirtumed.org.tr 📱 İletişim: 0552 857 35 35 (Sadece Whatsapp) 📌 Tüm sosyal medya hesapları: @izmirtumed

Visited 40 times, 1 visit(s) today