Genel Başkanımız Sayın Bedri YALÇIN, Bağımlı Savaşçıların Anneler Harekatı Programına Katıldı.

Genel Başkanımız Sayın Bedri YALÇIN, Bağımlı Savaşçıların Anneler Harekatı Programına Katıldı.

Mayıs 6, 2023 0 Yazar: İZMİRTUMED

İzmir’de, bağımlı savaşçıların anneleri İzmir Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Derneği (İZMİRTUMED) himayesinde bir araya gelerek farkındalık çalışması başlattı. Genel Başkan Bedri Yalçın, Ruhi Tığlı, Özlem Karaca, Bağımsız Milllet Vekili Ferhan Ademhan, Esme Koç, Şefika Yakut, Berrin Güner, Necla Sivaşan, Yüksel Yalçın, Sıla Ezgi Sert, İpek Nezir de harekata destek verdi.

İZMİRTUMED’in desteğiyle başlatılan harekat, İzmir’deki bağımlı annelerin yakınlarının yapmış olduğu farkındalık çalışmasına katkı sağlayacak. Toplumsal uyuşturucu ile mücadele ve eğitim derneği olarak İZMİRTUMED, bu çalışmanın toplumda farkındalık yaratılması için önemli bir adım olduğunu belirtiyor.

Bağımlı annelerin yaşadığı sorunlar ve çocuklarının uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele konularına dikkat çekmek isteyen anneler, bu harekatla birlikte konunun farkındalığının artmasını hedefliyor. İZMİRTUMED’in desteğiyle gerçekleştirilen çalışmada, toplumun bu konuda bilinçlendirilmesi ve sorunun çözümüne katkı sağlanması amaçlanıyor.

Genel Başkan Bedri Yalçın, “Bağımlılık sorunu toplumumuzun en büyük sorunlarından biridir. Özellikle gençlerimizin uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele etmek için ortak bir çaba göstermeliyiz. Bu harekat, bağımlı annelerin seslerinin duyulması için önemli bir adım olacaktır” şeklinde konuştu.

İZMİRTUMED, bu harekatla birlikte toplumda farkındalık yaratmak için çalışmalarına devam edeceğini belirtti. Harekete katılanların sayısının artmasıyla birlikte, bağımlılık sorunu ile mücadelede daha büyük bir farkındalık yaratılması hedefleniyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İnstagram: İzmirtumed
Twitter: izmirtumed
Youtube: izmirtumed
WhatsApp: 0552 8573535

Basında biz:

Kadınlar uyuşturucuya karşı bir araya geldi – İzmir Konak Haberleri (dha.com.tr)
Kadınlar uyuşturucuya karşı bir araya geldi – Konak Haber (cnnturk.com)
Konak Haberleri – Kadınlar uyuşturucuya karşı bir araya geldi – Son Dakika İzmir Haberleri (hurriyet.com.tr)
Bağımlı kalma, bağımsız yaşa! – Son Mühür – Son Dakika Haber, Güncel Gazete Haberleri (sonmuhur.com)
İzmir Tumed Farkındalık Çalışması Başlattı – Güncel – Türkiye Haber Ajansı (turkiyehaberajansi.com)

Visited 14 times, 1 visit(s) today